پاوربانک روموس مدل PAC20-392( PAC20 PRO) ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت
وزن
356 گرم
ابعاد
119 × 72 × 31.8 میلیمتر
ظرفیت اسمی
20000mAh
قابلیت فست شارژ
دارد
رابط (Interface)
Type-C, USB, Lightning
حداکثر توان خروجی
30W
ورودی
Type-C port & cable: 5V/3A – 9V/3A – 12V/2.5A – 15V/2A – 20V/1.5A
تعداد درگاه خروجی
4
خروجی
Lightning cable: 5V/2.4A – 9V/2.22A, Type-C port & cable: 5V/3A – 9V/3A – 12V/2.5A – 15V/2A – 20V/1.5A, USB-A: 5V/3A – 9V/2A – 10V/2.25A – 12V/1.5A